CategoriesUrlop w górach

Wyjeżdżając na wymarzone wakacje trzeba liczyć się z faktem, że pogoda może pokrzyżować nawet najlepsze plany. Nie można pozwolić , żeby taki obrót spraw zepsuł cały wyjazd. Jeśli nie masz ochoty na wycieczki po miasteczku, przedstawiamy listę aktywności, które można robić nawet w najbardziej deszczowe dni, w naszym apartamencie! 

Na dobry początek: gry rodzinne 

Pakując swoją walizkę warto wrzucić do niej kilka gier planszowych, angażujących całą rodzinę albo grupę znajomych. Nie ma przecież nic lepszego niż wspólne spędzanie czasu przy stole, a przy tym aktywność pobudzająca zdrową rywalizację, prawda? Polecamy jeszcze zaopatrzyć się w jakieś przekąski i pomysł na ciekawe popołudnie gwarantowany.

Dobra książka 

Z tarasu w apartamencie rozpościera się niesamowity widok na górski klimat Szklarskiej Poręby. Szczególnie urokliwy jest on o poranku, kiedy słońce przebija się przez drzewa. Taki moment można wykorzystać, sięgając po ulubioną książkę oraz zaparzając aromatyczną kawę bądź ciepłą herbatę. Wystarczy jeszcze zaopatrzyć się w koc i można delektować się chwilą relaksu.

Czas na jacuzzi

Kto powiedział, że jacuzzi odpalić można tylko w porze wakacyjnej? U nas dostępne jest przez cały rok! Dzięki ciepłej wodzie oraz unoszącej się gorącej parze wokół nie będzie Ci zimno nawet w największy mróz. Dodatkowo, takie spędzenie wolnego czasu pomoże uodpornić organizm i zregenerować mięśnie. Jeśli jednak nie jesteś fanem jacuzzi, z pomocą przychodzi kryty basen, znajdujący się w budynku.

Wspólne gotowanie 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że na co dzień mało kto myśli o wspólnym próbowaniu nowych przepisów. Rodzinny wyjazd w takim wypadku może być idealną okazją do przetestowania różnych kombinacji smakowych i zaangażowania najmłodszych. W naszym apartamencie znajdziecie w pełni wyposażoną kuchnię, a także piekarnik i płytę indukcyjną. Miłego gotowania!

O firmie

na skóry

Wynajem apartamentów

+48 789 41 55 77

Sprzedaż apartamentów

+48 789 41 55 77

© 2023 – Dream View Apartments. Wszelkie prawa zastrzeżone.