CategoriesAktywny wypoczynek Atrakcje w okolicy Urlop w górach

Szlaki turystyczne – Karkonosze i Góry Izerskie

Szklarska Poręba to jedna z najlepszych baz do wyjścia w Karkonosze i Góry Izerskie. Dodatkowo jest dobrze skomunikowana koleją i połączeniami autobusowymi z Kotliną Jeleniogórską oraz Czechami, co daje nam wiele możliwości zaplanowania wycieczek. Dla osób, którym zdrowie i kondycja pozwalają na dłuższe i bardziej wymagające wyprawy, sieć szlaków umożliwia nawet kilkudniowe wędrówki, a dla zwolenników łagodnych spacerów z widokiem na góry lub wędrujących z dziećmi, poprowadzone są szlaki i ścieżki edukacyjne oraz gry terenowe, np. Szlak Ducha Gór lub szlak śladami dawnych mieszkańców Karkonoszy – Walonów.

CategoriesAktywny wypoczynek Atrakcje w okolicy Urlop w górach

Jakuszyce – stolica narciarstwa biegowego

Dzielnica Szklarskiej Poręby – Jakuszyce, to najwyżej położona część miasta i polska stolica narciarstwa biegowego. Na Polanie Jakuszyckiej odbywają się liczne zawody o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym. Między innymi Bieg Piastów. Śnieg zalega tu zwykle najdłużej. Łączna długość tras narciarskich przygotowanych w sezonie to około 100 km.

CategoriesAktywny wypoczynek Atrakcje w okolicy Urlop w górach

SkiArena Szrenica

Każda pora roku w Szklarskiej Porębie, to nowe możliwości i pomysły na spędzanie czasu. Niektóre aktywności, jak górskie wędrówki lub bieganie można uprawiać tu przez cały rok. Zima w górach jest szczególnie atrakcyjna, w mieście znajdują się obszerne tereny do uprawiania narciarstwa zjazdowego i snowboardu. Świetnie utrzymane i długie nartostrady, o zróżnicowanym poziomie trudności dają możliwość aktywnego wypoczynku narciarzom na każdym poziomie. Część tras znajduje się na wysokości ponad 1000 m n.p.m., dlatego dobre warunki śniegowe utrzymują się tu dłużej niż w innych miejscach.

CategoriesAtrakcje w okolicy Czas wolny nad morzem

TOP 4 pomysłów na deszczowy Dziwnów

Pogoda nad polskim morzem nie zawsze rozpieszcza pełnym słońcem i wysokimi temperaturami. Zdarzają się również takie dni, kiedy wyjście na plaże to ostatnie, co chcemy zrobić. W takiej sytuacji warto zapoznać się z atrakcjami, jakie do zaoferowania ma dane miasteczko. Dzisiaj przedstawimy cztery miejsca w Dziwnowie, nadmorskim kurorcie, które pomogą w walce z nudą. 

(więcej…)

O firmie

na skóry

Wynajem apartamentów

+48 789 41 55 77

Sprzedaż apartamentów

+48 789 41 55 77

© 2023 – Dream View Apartments. Wszelkie prawa zastrzeżone.