CategoriesCzas wolny nad morzem

Wybierasz się ze swoimi pociechami na wakacje i nie wiesz, czy na miejscu znajdą się dla nich jakieś atrakcje? Nie przejmuj się! W tym artykule przedstawimy kilka propozycji na urozmaicenie długich, letnich dni na plaży. Gdzie w Dziwnowie warto wybrać się z dziećmi? 

Park Miniatur i Kolejek 

Pierwsze miejsce, które zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę, jest park miniatur. Na odwiedzających czekają tam takie budowle, jak małe latarnie morskie oraz repliki lokomotyw i parowozów. Co ciekawe, w parku zobaczysz również jedyną w Polsce Kolej Parkową. Można przejechać się po niej repliką prawdziwego parowozu PX48!

Morskie Centrum Nauki 

Czas na miejsce, które zachwyci nie tylko Twoje dziecko, ale również Ciebie. Mowa o Morskim Centrum Nauki, czyli o wystawie podzielonej na różne strefy tematyczne. Jej głównym celem jest przenoszenie gości w prawdziwy świat morza, przede wszystkim poprzez dobrą zabawę. Udać się tam możesz w okresie od maja do października.

Park Linowy Tarzania 

Chcesz, żeby Twoje dziecko poczuło się jak prawdziwy władca lasu? Trafiłeś idealnie! W Dziwnowie, w porze wakacyjnej, działa park linowy. Posiada on trasy o trzech poziomach trudności, a na wspinających się czekają różne rodzaje przeszkód: skok tarzana, ścianka wspinaczkowa oraz pal buszmena.

Park Dinozaurów i Safari 

W Kamieni Pomorskim, sąsiedniej miejscowości, udać się można do Parku Dinozaurów i Safari. Jest to miejsce aktywnego wypoczynku, w którym dobra zabawa łączy się ze zdobywaniem informacji o czasach prehistorycznych. Jeśli Twoje dziecko uwielbia dinozaury, będzie bardzo zadowolone!

O firmie

na skóry

Wynajem apartamentów

+48 789 41 55 77

Sprzedaż apartamentów

+48 789 41 55 77

© 2023 – Dream View Apartments. Wszelkie prawa zastrzeżone.