CategoriesUrlop w górach

Szklarska Poręba, dzięki swoim licznym atrakcjom, sprawdzi się również jako miejsce do spędzenia czasu ze swoimi pociechami. Najmłodsi nie zawsze mają ochotę udawać się w górskie wędrówki, więc warto mieć na swojej liście miejsca przystosowane dla dzieci. Co warto odwiedzić?

Rodzinny park rozrywki Esplanada

Park rozrywki, położony w górach, to idealna opcja dla wszystkich fanów dobrej zabawy. W swojej ofercie posiada takie atrakcje, jak zjeżdżalnię Alpine Coaster, Wieżę emocji, dziecięcy labirynt oraz mini golfa. W porze zimowej działa natomiast lodowisko, a obok niego – wypożyczalnia łyżew i kasków chroniących dla dzieci.

Trollandia Parki Linowe

Kolejna atrakcja, otwarta w porze letniej, to prawdziwy raj dla dzieci lubiących wspinać się po linach. Park linowy znajduje się w centrum miasta, a w jego ofercie dostępne są różne trasy, różniące się poziomem trudności. Warto zabrać tam ze sobą swoją pociechę, a nawet samemu spróbować swoich sił!

Magiczny Szlak Ducha Gór

Nie od dzisiaj wiadomo, że czasami trzeba urozmaicić dzieciom wędrówkę po szlaku turystycznym. Pomoże w tym podróż Magicznym Szlakiem Ducha Gór,  czyli specjalna trasą upamiętniającą legendarną postać Karkonoszy. Trzeba jedynie zakupić Księgę Skarbów, a następnie zdobyć wszystkie punkty na mapie. Jeśli się to uda, na końcu czeka dzieci prawdziwa niespodzianka – certyfikat Odkrywcy Szklarskiej Poręby!

Wystawa modeli z klocków LEGO

Nauka i zabawa w jednym? Jest to możliwe na wystawie klocków LEGO, gdzie prezentowane są najważniejsze miejsca Szklarskiej Poręby, w formie budowli z klocków. Nie zabrakło tam typowych domów górskich, a zbudowano nawet… piec do wytopu szkła.

Miłej zabawy!

 

O firmie

na skóry

Wynajem apartamentów

+48 789 41 55 77

Sprzedaż apartamentów

+48 789 41 55 77

© 2023 – Dream View Apartments. Wszelkie prawa zastrzeżone.