CategoriesAktywny wypoczynek Atrakcje w okolicy Czas wolny nad morzem

Wakacje nad polskim morzem kojarzą się z bezkarnym leniuchowaniem, łapaniem promieni słonecznych i spacerami po promenadzie. Jeśli jednak brakuje Ci trochę aktywności, doskonałą propozycją na spędzenie wolnego czasu jest wycieczka rowerowa. Taka atrakcja może również spodobać się tym, którzy na wybrzeże zawitają poza sezonem wakacyjnym. 

Podróż dookoła Bałtyku 

Mało kto wie, że Dziwnów to doskonała destynacja dla rowerzystów. Na terenie miasteczka znajduje się wiele tras rowerowych, zarówno dla tych początkujących, jak i zaawansowanych. Jeśli zdecydujesz się na taką wycieczkę, doświadczysz niezapomnianych widoków: ścieżki prowadzą przez sosnowe lasy oraz wzdłuż morza!

Najpopularniejsze trasy 

W miasteczku oraz jego okolicach zobaczyć można wielu rowerzystów, pokonujących Międzynarodowy Szlak Rowerowy EuroVelo 10. Trasa ta prowadzi dookoła Morza Bałtyckiego, a jej długość to ponad 7,9 tysięcy kilometrów.

W jakie inne kierunki warto się wybrać, rozpoczynając podróż w Dziwnowie?

Nie zdziw się, kiedy przejeżdżając tymi ścieżkami zobaczysz bunkry i stare kopalnie. Są to pozostałości po wydarzeniach mających miejsce wiele lat temu. Warto zrobić sobie krótką przerwę na odpoczynek i pozwiedzanie okolicy! 

Odpowiednie przygotowanie 

Pamiętaj, że połowa sukcesu to odpowiednie przygotowanie do podróży. Dokładnie prześledź trasy rowerowe tak, żebyś w razie zmiany ścieżki rowerowej miał pewność dotarcia do celu. Dodatkowo, zadbaj o odpowiedni sprzęt sportowy. Jeśli nie przywiozłeś ze sobą roweru, nie przejmuj się. Na miejscu działa wiele wypożyczalni, które zadbają o twoje wyposażenie. 

O firmie

na skóry

Wynajem apartamentów

+48 789 41 55 77

Sprzedaż apartamentów

+48 789 41 55 77

© 2023 – Dream View Apartments. Wszelkie prawa zastrzeżone.