CategoriesAtrakcje w okolicy Urlop w górach

Dolny Śląsk to region charakteryzujący się wieloma pięknymi miejscami. Przejeżdżając przez niego można natknąć się na historyczne zamki, malownicze wzgórza, a nawet urokliwe, małe miejscowości. Jedną z nich jest właśnie Szklarska Poręba, czyli miasteczko idealne na wakacyjny lub weekendowy wyjazd.

Wypad w góry?
Szklarska Poręba położona jest w dolinie łączącej trzy regiony: Karkonosze, Góry Izerskie oraz Pogórze Karkonoskie. Dzięki swojej doskonałej lokalizacji stanowi punkt, z którego rozpocząć można wędrówkę po szlakach turystycznych. Dodatkowo, bliskość do granicy z Czechami, pozwala na poznanie nowych kultur.

Dla każdego coś dobrego!
Miasteczko, mimo małej powierzchni, posiada wiele do zaoferowania. Miłośnicy nart znajdą tutaj trasy narciarskie, a fani pięknych widoków – liczne punkt widokowe. Jeśli chodzi o najmłodszych, Rodzinny Park Rozrywki stanowi idealną opcję na cały dzień wrażeń. Szklarska Poręba znana jest również ze swoich tradycji rzemieślniczych, które poznać bliżej można dzięki zwiedzaniu historycznych chat.

Odpoczynek dla ciała i umysłu
Większą część miejscowości, bo aż 84%, porastają lasy. Z tego powodu Szklarska Poręba jest idealnym miejscem na odprężenie i możliwość wypoczynki z najbliższymi. Możliwość spacerowania w łonie natury, wszechobecna cisza i wiele atrakcji to idealna opcja dla wszystkich tych, którzy chcą na chwilę uciec od zgiełku miasta. Nasz apartament, z widokiem na tereny leśne, wpasuje się w tę wizję relaksu.

O firmie

na skóry

Wynajem apartamentów

+48 789 41 55 77

Sprzedaż apartamentów

+48 789 41 55 77

© 2023 – Dream View Apartments. Wszelkie prawa zastrzeżone.